שבו״ש יקר

מהו שבוע ישיבה?

שבוע ישיבה הוא שבוע בו ניתנת אפשרות לתלמיד לחוות במעט את הלך רוחה של הישיבה, להכיר את התלמידים הלומדים בה וכן את סדר היום הנהוג בישיבה, ולאחר כל זאת - להחליט האם מקומו יקבע בבית המדרש.

איך זה עובד?

הישיבה מתנהלת ללא שינויים כאשר השבו"ש מגיע לביקור, כך שהוא זוכה לראות את ההתנהלות הרגילה והשגרתית של בית המדרש.
במהלך שבוע הישיבה ילמד השבו"ש בחברותות אישיות עם תלמידים משיעור א' וב', יכנס לשיעורים, ויצטרף ללימוד קבוצתי הנקרא "חבורה".
אם יבחר להישאר לשבת אז יספיק לחוות את האווירה המיוחדת בישיבה, החל משירי השבת המתנגנים בהכנות לשבת בדירות התלמידים, ובהמשך את עונגי השבת והסעודות יחד עם כלל התלמידים והרמי"ם.

קצת על ישיבת אילת

בראשות הישיבה עומד הרב יוסי רודריגז שליט"א.

"הרוצה להחכים ידרים" - הישיבה ממוקמת בדרום הרחוק של ארצנו הקדושה, מאפיין גיאוגרפי המהווה יתרון גדול ללומדים בה, בשל היכולת להישאר בה ולשקוע לאורך זמן מבלי הצורך והמחויבות לחזור למרכז הארץ עבור כל אירוע מזדמן שאינו הכרחי. 
בישיבה קיימת מעין תודעה פנימית של הקרבה בכל פעם בה נוסעים לישיבה, שכן כידוע, עבור דברים גדולים - עושים מאמצים גדולים.

הישיבה אמנם נמצאת בעיר נופש, אך מיקומה הינו מרוחק למדי מכל "מרכיבי הנופש", והיא שוכנת בחלקה העליון של אילת, עיר המגורים, דבר המאפשר התרכזות בלימוד.

הישיבה היא קרון עמוס כשרונות ותכונות חיים עשירות, בה התלמידים מתחנכים לאור תורתו של מרן ראש הישיבה, שמחנך לאהבת העם והארץ, לחתירה לאמת, לזקיפות קומה איתנה - הן בחיי הרוח והן בחיי המעשה, וכל זה מתוך עוז וענווה, ומתוך אהבת תורה עצומה על פי תורתו של הרב אברהם יצחק הכהן קוק זצ"ל.

 

שבו"ש יקר, רוצה לדעת עוד?

מלא את פרטיך ויצור איתך קשר בהקדם:

תודה! פנייתך נקלטה במערכת ותיענה בהקדם.
Error: